mgr Marta Koniuszy-Kobza

psychoterapeuta

O psychologu: Ukończyła psychologię kliniczną na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Absolwentka 4 letniego szkolenia z zakresu psychoterapii poznawczo- behawioralnej osób dorosłych rekomendowanego przez European Association for Behavioural and Cognitive Therapies. Posiada certyfikat z zakresu terapii dzieci i młodzieży. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu seksuologii klinicznej. 
Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie (Oddział Chorób Afektywnych), na Oddziale Psychiatrii Sądowej (Areszt Śledczy Warszawa Mokotów). 
Posiada doświadczenie kliniczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, które zdobywała pracując na Oddziale Całościowych Zaburzeń Rozwoju w Szpitalu Mazowieckim w Garwolinie. Jako psycholog współpracuje z organizacjami pozarządowymi. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

Zajmuje się: osobami dorosłymi cierpiącymi z powodu zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, zaburzeń psychosomatycznych, osobami potrzebującymi wsparcia w związku z trudną sytuacją życiową. Pracuje również terapeutycznie z dziećmi oraz wspiera rodziców w rozumieniu potrzeb ich dzieci.

Przyjmuje w:
Klinika Volta ul. Belgijska 11/8

Umów wizytę on-line